





3 669 ₴
3 302,10 ₴
| Производитель |
APRO |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | M14 |
| Количество скоростей работы | 2 |
|---|
Ідеальний помічник для будівельних робіт
Будівельний міксер APRO CM 1400 призначений для інтенсивного використання, завдяки максимальній потужності 1400 Вт. Це забезпечує йому здатність змішувати навіть найважчі матеріали. З максимальними обертами до 800 об/хв, міксер дає вам контроль над процесом змішування з високою ефективністю.
Надійність та довговічність
Міксер оснащений щітковим двигуном, що забезпечує стабільну і тривалу роботу. Вбудоване різьблення шпинделя М14 дозволяє легко змінювати насадки для різних видів робіт. Цей міксер також має 3-метровий кабель, що дає достатню свободу для переміщення по робочій зоні.
Комфорт при використанні
З вибором швидкості 0-600/0-800 об/хв, міксер дозволяє підібрати оптимальний режим роботи для різних матеріалів. Вага 6 кг робить його зручним у використанні, навіть при тривалій роботі.
Гарантія надійності та довговічності
APRO CM 1400 має гарантію 3 роки, що є підтвердженням високої якості та надійності цього інструменту, гарантуючи вам безпроблемну експлуатацію на протязі тривалого часу.
Характеристики Міксер будівельний CM 1400 APRO
| Артикул | 899460 |
| Максимальні оберти | 0-600/0-800 об./хв. |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Рівень шуму | Lpa 92 дБ(А) Lwa 104 дБ(А) |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 6 |
| Максимальна потужність | до 1400 Вт |
| Вібраційне навантаження | 3,157 м/с 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | Ключовий |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |