
39 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1111
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 3/4"; 1" |
| Вага | 0,032 кг |
| Об'єм | 0,000486 куб.м |
ОПИС
Адаптер універсальний INTERTOOL для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 3/4" і 1" GE-1111 призначений для з'єднання шланга з конектором із нарізними кранами 3/4" і 1". Адаптер легко встановлюється, не вимагає використання інструментів, має витончений сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.032 кг |
| Об'єм | 0.000486 куб.м |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
| Розміри | 1/2" |