
39 ₴
\
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1110
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 1/2"; 3/4" |
| Вага | 0,028 кг |
| Об'єм | 0,000432 куб.м |
ОПИС
Адаптер універсальний INTERTOOL для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 1/2" і 3/4" GE-1110 призначений для з'єднання шланга з конектором із нарізними кранами 1/2" і 3/4". Адаптер легко встановлюється, не вимагає використання інструментів, має витончений сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.028 кг |
| Об'єм | 0.000432 куб.м |
| Різьба внутрішня | 1/2"; 3/4" |
| Розміри | 1/2" |