
39 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1011
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 3/4"; 1" |
| Вага | 0,026 кг |
| Об'єм | 0,000410 куб.м |
ОПИС
Адаптер універсальний для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 3/4" і 1" INTERTOOL GE-1011 призначений для нарощування шлангів. Дає змогу приєднати шланг із конектором до водопровідного крана з різзю 3/4" і 1". Легко нагвинчується на кран, не вимагає використання інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.026 кг |
| Об'єм | 0.00041 куб.м |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
| Розміри | 1/2" |