
29 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1007
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 1/2" |
| Вага | 0,020 кг |
| Об'єм | 0,000170 куб.м |
ОПИС
Адаптер на конектор 1/2" INTERTOOL GE-1007 з внутрішньою різзю 1/2" призначений для з'єднання з нарізними кранами. Легко встановлюється, не вимагає використання інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02 кг |
| Об'єм | 0.00017 куб.м |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Розміри | 1/2" |