
19 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1001
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь зовнішня | 1/2" |
| Вага | 0,014 кг |
| Об'єм | 0,000151 куб.м |
ОПИС
Адаптер на конектор 1/2" універсальний із зовнішньою різзю 1/2" INTERTOOL GE-1001 оптимально підходить для під'єднання шлангів, а також може використовуватися з насосами. Дає змогу приєднувати до системи інструменти для поливання з внутрішньою різзю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.014 кг |
| Об'єм | 0.000151 куб.м |
| Розміри | 1/2" |
| Різьба зовнішня | 1/2" |