







1 399 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL LT-0053
| Габарити в робочому положенні | 409*667*1132 мм |
|---|---|
| Габарити в складеному вигляді | 409*110*1240 мм |
| Профіль | прямокутний |
| Кількість сходинок | 3 |
| Висота | 1132 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота до верхньої сходинки | 630 мм |
| Ширина платформи | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Вага | 3,150 кг |
| Об'єм | 0,051425 куб.м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип стремянки | Бытовая |
| Конструкция стремянки | Односторонняя |
| Количество ступеней | 3 шт |
| Высота до платформы (А) | 0.6 м |
| Материал | Металл |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |